تلفن تماس :02188976617

عینک طبی و عینک آفتابی

گالری عینک ایده آل

کاستادل مار

کاستادل مار

عینک های کاستا دل مار از قرص‌های پلاستیکی که از تورهای ماهیگیری بازیافت شده اند ساخته شده‌است. ​

کاستا دل مار یا به اختصار کاستا یک تولید کننده آمریکایی با محصولات عینک آفتابی پلاریزه شده است که ابتدا در ساحل Daytona فلوریدا قرار داشت. این برند یک زیرمجموعه ای متعلق به شرکت Essilor است. عینک‌های آفتابی آن‌ها در بازار عینک‌های آفتابی بسیار محبوب هستند و برای ورزش‌های هوای آزاد، مانند فعالیت‌های تابستانی، ماهیگیری تفریحی و قایقرانی بسیار مناسب هستند.در سال 2018  عینک آفتابی Costa's Baffin برنده بهترین نمایش: عینک در ICAST  شد.

"کاستا دل مار" یک کلمه ی اسپانیایی معادل "ساحل دریا" است.

 

 تاریخچه ​

 

کاستا دل مار در سال ۱۹۸۳ توسط ری فرگوسن در ساحل Daytona تاسیس شد. در سال ۱۹۸۶، این تیم اسپانسر رسمی تیم Stars & Stripes در مسابقه قایقرانی تفریحی بود و به سرعت در میان موج سواران و ماهیگیران تفریحی به علت حفاظت فوق العاده ش از نور خورشید محبوب شد. نشان تجاری این برند در بازی‌های  NES در سال  ۱۹۸۷در کالیفرنیا به عنوان یکی از حامیان ظاهر شد. این برند در سال ۲۰۱۳ توسط Essilor به قیمتی در حدود ۲۷۰ میلیون دلار خریداری شد. در سال ۲۰۱۷، کوستا با driver Austin، driver NASCAR، برای ایجاد مقدار محدودی از عینک‌های آفتابی ویرایش ویژه، مشارکت کرد.

در آگوست ۲۰۱۷، نایب‌رئیس جدید بازاریابی با نام McMeniman نامزد دریافت این سمت شد. این شرکت در مجموعه‌ای از پرونده‌های حقوقی، بر ضد "فعالیت‌های تجاری فریبنده" شرکت داشت.

 

 مسئولیت اجتماعی ​

 

کوستا یک برنامه خیریه به نام "OneCoast" دارد که به قربانیان بلایای طبیعی کمک می‌کند تا با جمع‌آوری پول برای برنامه امدادی صلیب‌سرخ جهانی به قربانیان بلایای طبیعی کمک کند. آن‌ها همچنین کمپینی به نام "کوستا + OCEARCH" دارند که در نتیجه شراکت با موسسه ی OCEARCH نیز در نظر گرفته شده‌است که برای سازمان غیردولتی است که به محافظت از اقیانوس اختصاص دارد و پول های جمع‌آوری شده را در این راه حل می کنند. ​

حیات وحش. در سال ۲۰۱۸، کاستا کلکسیون Untangled را راه‌اندازی کرد. این جمع‌آوری، شراکت با Bureo برای کاهش ضایعات پلاستیکی از تورهای ماهیگیری در اقیانوس است. Bureo تورهای ماهیگیری را جمع می‌کند و آن‌ها را تبدیل به قرص‌های پلاستیکی می‌کند که کاستا از آن برای ایجاد این قاب‌ها استفاده می‌کند. ​در نتیجه این قاب ها کاملا از مواد بازیافتی هستند و در راستای زندگی بدون زباله.

 

http://idealopticshop.ir/%D9%85%D8%AC%D9%84%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF/%DA%A9%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%85%D8%A7%D8%B1

مولف: ف.ب

کد: 50019275

زمان انتشار: سه شنبه 15 مرداد 1398 08:30 ب.ظ

منبع: www.idealoptic.ir

تعداد نمایش: 121

اطلاعات تماس


آدرس :تهران میدان فاطمی میدان گلها خیابان کاج شمالی پلاک 134/1
تلفن : 02188976617
پست الکترونیکی (ایمیل) : idealoptic1@gmail.com
 

تمامی حقوق محفوظ است و استفاده از محتوا تنها با اجازه نامه کتبی و درج لینک منبع مجاز می باشد.