تلفن تماس :02188976617

عینک طبی و عینک آفتابی

گالری عینک ایده آل

آشنایی با لاکچری ترین عینک های آفتابی – بخش اول

آشنایی با لاکچری ترین عینک های آفتابی – بخش اول


خیلی از مردم زمان استفاد از عینک آفتابی را دقیقا نمی دانند. آن ها گمان می کنند هر موقع که آفتاب شدید باشد باید از این عینک استفاده کنند. اما نکته جالب این است که از عینک آفتابی باید در تمام فصول استفاده شود. مهم نیست که در فصل تابستان و یا زمستان قرار دارید. مهم این است که باید از این عینک ها استفاده کنید تا از چشمان زیبای شما محافظت شود. افراد همواره به دنبال راهی هستند که بتوانند بهترین عینک آفتابی را برگزینند. ما در مقالات دیگر و این مقاله به آن ها در انتخاب عینک آفتابی مناسب کمک کرده ایم.
عینک آفتابی جزء پرطرفدار ترین ها به شمار می رود. زیرا علاوه بر حفظ سلامت و محافظت از چشم ها، باعث زیبایی دو چندان فرد استفاده کننده می شود. اگر انتخاب عینک آفتابی آگاهانه و  از روی دانش صورت بگیرد، قطعا اعتبار شخص را بالا خواهد برد. اکثر سلبریتی ها از عینک ها و برند های لاکچری استفاده می کنند. همچنین بعضی ها مانند تام فورد از عینک های برند خود بهره می برند.
امروزه استفاده از عینک آفتابی یک ضرورت به شمار می رود. افراد باید این ضرورت را ارج بگذارند و برای محافظت از چشمان خود، از نوع با کیفیت آن بهره ببرند. این عینک ها باعث می شوند چسمان افراد در مقابل نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش آن محفوظ بمانند. همچنین باعث می شوند دید فرد بهتر شود و دیگر به عدسی و شبکیه چشم او آسیبی وارد نشود. عینک های اصل، انواع تقلبی نیز دارند. اگر فرد از نوع تقلبی آن ها استفاده کند، قطعا بر بینایی او اثر منفی می گذارد و سلامت چشمان او به خطر می افتد. همچننی ممکن است دچار کاهش بینایی و یا بیماری هایی مانند آب مروارید و بیماری شبکیه چشم شود. 
در یک عینک استاندارد باید مقدرا یو وی آن 400 باشد. این نوع عینک باعث می شود در مقابل نور شدید خورشید و نور های زننده و همچنین اشعه ماوراء بنفش، از چشمان مراقبت شود و همچنین باعث افزایش کیفیت دید فرد می شود. طبق معمول اگر از عینک های ارزان قیمت و بی کیفتی استفاده کنید، قطعا این ویژگی های خوب را نخواهد داشت. ممکن است شدت نور را کم کند، ولی قابلیت این را ندارد که اشعه ماوراء بنفش را حذف نماید.
در این حالت هنگامی که نور کاهش می یابد، عنبیه چشم باز تر می شود و باعث می شود مقدار بیشتری اشعه ماوراء بنفش به چشمان فرد برسد. این کار باعث می شود به شبکیه چشم آسیب وارد شود و در ادامه فرد دچار آب مروارید و یا سرطان چشم شود. بنابراین در انتخاب عینک آفتابی نهایت دقت را بفرمایید و از یو وی حداقل 400 استفاده کنید و همچنین سعی کنید از مارک های معتبر بهره بگیرید. همچنین این نکته را بدانید که از این عینک ها هم در روز های تابستانی و هم در روز های زمستانی بهره بگیرید.
این قضیه در مورد کرم ضد آفتاب نیز صدق می کند. از این کرم باید در تمام فصل ها استفاده کرد. استفاده در روز های پاییز بسیار واجب تر است. زیرا در روز های پاییزی آفتاب به صورت مایل می‌تابد و هم چنین در روزهای زمستانی و برفی، نور آفتاب به برف ها برخورد کرده و بازتاب آن به پوست و چشم برخورد می کند. برای همین استفاده از وسایل محافظت کننده بسیار ضروری می باشد. در این زمینه به برند مناسب توجه داشته باشید. همچنین میزان سن افراد و جنسیت آن ها نیز مهم است. رنگ پوست یکی از عوامل تاثیر گذار در انتخاب نوع عینک است و سلیقه شخصی نیز تاثیر به سزایی دارد.
سعی کنید در انتخاب عینک به تمام این موارد توجه کافی داشته باشید. در این صورت خواهید دید که مانند بسیاری از ستارگان سینمایی دنیا و یا مدل های بزرگ خواهید شد. البته در این انتخاب نکات دیگری هم دخیل هستند. افراد باید به فصل مورد استفاده دقت کنند. شرایط آب و هوایی نیز بسیار تاثیر گذار می باشند. این ها باعث می شوند رنگ شیشه و قاب تحت تاثیر قرار بگیرد. ممکن است افرادی وجود داشته باشند که با توجه به رنگ و مدل لباس خود، دنبال عینک آفتابی بروند. این افراد دوست دارند عینکشان با لباسشان ست باشد. در ادامه این مقاله گذری بر یکسری از برند های عنک آفتابی لاکپری می زنیم. دانستن وجود آن ها می تواند درک عمیقی در انتخاب ما وارد سازد.
عینک آفتابی برند دولچه و گابانا Dolce & Gabbana
طراح این عینک ها دو نفر ایتالیایی به نام های Domenico Dolce و  Stefano Gabbana بودند. آن ها کار خود را از سال 1985 در شهر لنیانو شروع کردند. آن ها با تلاش و پشتکار خود اکنون به یکی از ثروتمند ترین و پرطرفدار ترین برند های جهان تبدیل شدند. این برند در سرتاسر دنیا طرفداران زیادی دارد. این برند عینک آفتابی از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. این عینک ها جزء جذاب ترین عینک ها به شمار می روند.
عینک آفتابی باربری Burberry
این برند یکی از محبوب ترین برند انگلیسی می باشد. لباس ها و عطر های زیادی با این برند تولید شده اند. همچنین خانه ها و لوازم آرایش تولید شده توسط این برند بسیار مورد توجه هستند. در عین حال عینک های آفتابی که توسط این برند تولید می شود، طرفداران زیادی بین خانم ها و آقایان دارد. این کمپانی درخواست های مشتریانش را نیز در ساخت عینک ها اهمیت می دهد. به این وسیله می تواند رضایت جمع کثیری از مشتریان را فراهم نماید. این عینک یکی از کامل ترین آن ها می باشد و می تواند تیپ فرد را تکمیل نماید.
 

مولف: ف.ب

کد: 50018674

زمان انتشار: یکشنبه 8 اردیبهشت 1398 07:00 ق.ظ

منبع: www.idealoptic.ir

تعداد نمایش: 120

اطلاعات تماس


آدرس :تهران میدان فاطمی میدان گلها خیابان کاج شمالی پلاک 134/1
تلفن : 02188976617
پست الکترونیکی (ایمیل) : idealoptic1@gmail.com
 

تمامی حقوق محفوظ است و استفاده از محتوا تنها با اجازه نامه کتبی و درج لینک منبع مجاز می باشد.