تلفن تماس :02188976617

عینک طبی و عینک آفتابی

گالری عینک ایده آل

نکات قابل توجه قبل از خرید عینک آفتابی

نکات قابل توجه قبل از خرید عینک آفتابی

یکی از بهترین گزینهها برای محافظت از چشم، استفاده از عینک آفتابی میباشد. افراد باید سعی کنند در طول روز که اشعه نور زیاد است از این وسیله استفاده نمایند. استفاده از این عینک باعث میشود اشعه ماوراء بنفش جذب شده و به چشم فرد آسیبی نرساند. علاوه بر این که استفاده از آن در تابستان ضروری است، در طول فصل بهار و پاییز نیز باید از آن بهره برد. زیرا نوری که از برف و یا اجسام دیگر منعکس میشود، باعث آسیب رساندن به چشمان میشود. اگر اشعه ماوراء بنفش به طور مستقیم بر فرد تابش کند، باعث میشود فرد دچار آب مروارید شود. همچنین به شبکیه چشم آسیب جدی وارد میکند. در این صورت در انتخاب عینک آفتابی نهایت دقت را داشته باشید که عینک شما چنین ویژگی هایی را داشته باشد.
معمولا افراد مشهور را مشاهده کرده اید. آنها یا از عینک طبی و یا آفتابی بهره میبرند. اما نکتهای که توجه شما را جلب میکند، شیک بودن عینک آن هاست. کاری که این افراد انجام میدهند این است که به فروشگاههای معتبر و حرفهای مراجعه میکنند. کارشناسی که در آن فروشگاه قرار دارد، با توجه به یکسری از معیارها، چند عینک در اختیار مشتری قرار میدهد تا خود بتواند مناسب ترین آنها را انتخاب نماید. شما میتوانید با مطالعه مقالات این سایت، به آگاهی لازم در ارتباطه با خرید مناسب ترین عینک برای چهرهتان برسید. این کار باعث افزایش اعتماد به نفس و بالا بردن راندمان کاریتان میشود. 
همیشه در انتخاب عینک باید به فرم صورت خود توجه ویژه داشته باشید. ممکن است فردی صورت گردی داشته باشد. در این صورت عینکهای باریک و زاویه دار برای او بسیار مناسب خواهند بود. صورت هایی که شکل مثلثی دارند، مناسب برای عینکهای ریبن هستند. عینکهای ریبن به طرز شگفت انگیزی طرفدار دارند. همچنین افرادی که دارای صورت مربعی شکل هستند، بهتر است از عینکهای گرد و یا بیضی شکل بهره ببرند.


کاری که عینکهای زاویه دار میکند این است که صورت آنها را بسیار سخت و منطقی خواهد کرد. افرادی که دارای صورت بیضی شکل هستند، بسیار راحت هستند. زیرا میتوانند هر نوع عینکی را برگزینند و در چهره خود استفاده نمایند. ما برای آن‌ها عینکهای زاویه دار و پهن را استفاده میکنیم. زیا باعث میشود بلندی و پهنی صورت دیده نشود. این افراد هرگز نباید از عینکهای باریک استفاده کنند. استفاده از عینکهای باریک باعث میشود زیبایی چهره آنها کاهش پیدا کند. 
در این زمینه باید به بینی توجه خاصی داشت. در بعضی مواقع از عینک استفاده میکنند تا بینی را پنهان نمایند. در مواقع دیگر از عینک به نحوی استفاده میکنند تا بینی هویدا شود. اندازه بینی در انتخاب عینک بسیار مهم است. همچنین کوچک و یا بزرگ بودن آن و قوز دار بودن آن قابل توجه است. 
در این زمینه، رنگ مو و بلندی آنها اهمیتی ندارند. موها باعث میشوند صورت شما تکمیل شده باشد. همچنین دستههای عینک را میپوشانند. اما نگرانی به دل خود راه ندهید. زیرا تاثیر چندانی در نوع عینک ندارند. بلند و کوتاه بودن موها و همچنین سفید و یا رنگی بودن آن ها، هیچ اهمیتی در انتخاب عینک ندارد.
اما برخلاف رنگ مو، رنگ پوست از اهمیت بالایی برخوردار است. رنگ مو تاثیری در انتخاب عینک ندارد، ولی به رنگ پوست بسیار دقت کنید. کسانی که پوست روشن و موی بلند دارند. عینک سبز به آنها خیلی میآید. آنها همچننی میتوانند از عینکهای قهوه ای، نارنجی، قرمز و طلایی نیز استفاده نمایند.
افرادی که پوست سبزه دارند، بهترین گزینه برای آنها استفاده از رنگ عینک سرد است. این دسته افراد میتوانند از قابهای عینک با رنگهای سفید، مشکی، خاکستری یا قهوهای استفاده کنند. البته تئوری با عملی کمی فرق دارد. باید در عمل این قضیه نشان داده شود. خود فرد در انتخاب رنگ مناسب عینک بسیار دخیل است. شما میتوانید با استفاده از مدلهای رنگی مناسب و انتخاب آنها بر روی صورت، یکی از آنها را برگزینید.
افرادی که دارای پوست روشن و رنگ پریده هستند، نباید از رنگهای روشن و خیلی تیره استفاده کنند. ما پیشنهاد میکنیم که این افراد از رنگهای آبی و قرمز استفاده کنند. اما خبری خشوحال کننده برای افراد با پوست برنزه داریم. این دسته افراد میتوانند از هر نوع رنگ عینکی بهره ببرند.
اگر شما دارای پوستی با رنگ سرد هستید، میتوانی از رنگهای آبی، سیاه، صورتی، سفید و قهوهای در عینک خود استفاده نمایید. همچنین میتوانید از عینکهای براق یا نقره نیز استفاده نمایید. اما اگر پوستی را رنگ گرم دارید، رنگهای قرمز، زرد، نارنجی و آبی برای شما بسیار مناسب است. همچنین از عینکهای طلایی و یا برنز نیز میتوانید استفاده نمایید.
اما نکته پایانی که به شما میگوییم بسیار حائز اهمیت است. شما باید در خرید عینک نهایت دقت را داشته باشید. حتی الامکان با افراد با تجربه در این عرصه مشورت نمایید. همچنین عینک را از مراکز معتبر تهیه کرده تا نسبت به سلامت آنها اطمینان داشته باشید. هیچ موقع از دستفروش عینک نخرید. زیرا آنها عینکهای نا مرغوب عرضه میکنند که بسیار برای چشم مضر میباشند. 
 

مولف: ف.ب

کد: 50018646

زمان انتشار: سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 08:30 ب.ظ

منبع: www.idealoptic.ir

تعداد نمایش: 71

اطلاعات تماس


آدرس :تهران میدان فاطمی میدان گلها خیابان کاج شمالی پلاک 134/1
تلفن : 02188976617
پست الکترونیکی (ایمیل) : idealoptic1@gmail.com
 

تمامی حقوق محفوظ است و استفاده از محتوا تنها با اجازه نامه کتبی و درج لینک منبع مجاز می باشد.