تلفن تماس :02188976617

عینک طبی و عینک آفتابی

گالری عینک ایده آل

عینک های آفتابی مناسب برای انواع فرم صورت

عینک های آفتابی مناسب برای انواع فرم صورت

یکی از بهترین راه ها برای محافظت از چشم ها در برابر اشعه های خورشید، استفاده از عینک های آفتابی است. این عینک ها اشعه های مضر خورشید را جذب می کنند و اجازه نمی دهند به چشمان فرد آسیب برسانند. همچنین این عینک ها تاثیر زیادی در تیپ و قیافه افراد دارند. برای آن که به این هدف برسید، ابتدا باید از فرم صورت خود آگاهی بدانید. سپس بدانید که چه نوع عینکی مناسب فرم صورت شما می باشد. در این راستا می توانید از این ابزار ها استفاده بنمایید. 
می توانید با توجه به نوع چهره ای که دارید، عینکی خریداری کرده و از آن لذت ببرید. در این حالت می توانید از وقار بالایی برخوردار باشید و خود را مطابق روز پیش ببرید. مقدمه این کار این است که از حالت صورت خود آگاهی داشته باشید. برای رسیدن به این مسئله، از شما دعوت می کنیم تا ادامه این مقاله را دنبال کنید. این مقاله به شناخت شما از صورتتان و نوع عینک متناسب با آن، کمک شایانی خواهد کرد.


شکل صورت شما چیست؟


اگر می خواهید شکل صورت خود را بفهمید، باید آن را اندازه گیری کرده و با استفاده از این اندازه ها بفهمید فرم صورتتان چگونه است. برای این کار به یک آینه مناسب نیاز دارید. همچنین محلی که در آن قرار دارید باید پر از نور باشد. یک متر بردارید. همچنین برای این که اندازه ها را جایی بنویسید، به یک کاغذ و قلم نیاز دارید. ابتدا این وسایل را فراهم کنید و سپس از شیوه های زیر برای اندازه گیری استفاده نمایید.
1.روی نقطه خارجی چشم خود، انتهای یک متر را قرار دهید. سپس متر را از روی بینی و چشم خود عبور داده و به نقطه خارجی دیگر چشم برسانید. در این حالت، متر باید از بالای گونه ها عبور کرده باشد. این مقدار را یادداشت نمایید. به این فاصله میان دو استخوان گونه می گویند. 
2.الان باید خط فکی را اندازه گیری نمایید. در روی یکی از مفاصل استخوان فک خود، متر را قرار داده و در نقطه کناری گوش بگذارید. در این حال، متر را تا نقظه متقابل گوش دیگر ببرید. این عدد را در دو ضرب کنید و در کاغذ یادداشت نمایید.
3.نوبت به اندازه گیری پیشانی است. یک سر متر را بین ابرو ها و سر دیگر آن را در نقطه روییدن مو قرار دهید. عدد را یادداشت کنید.
4.آخرین مرحله مربوط به اندازه گیری ارتفاع صورت است. سر متر را در نقطه رویش مو قرار دهید و تا چانه بکشانید. سپس این اندازه را در کاغذ خود یادداشت کنید. با استفاده از این اندازه ها می توانید حدس بزنید صورتتان چه شکلی است.


عینک برای صورت های تخم مرغی


صورت تخم مرغی حالتی است که در آن ارتفاع صورت شما دو برابر فاصله میان دو استخوان گونه است. این فرم بسیار ایده آل می باشد. صورت جولیا رابرتز نیز این گونه می باشد. افرادی که صورتشان گرد است می توانند به راحتی عینک آفتابی تهیه نمایند. اکثر فریم های عینک، مناسب صورت آن ها می باشند. آن ها می توانند از تمام فریم های دایره ای و مربعی استفاده کنند. اگر از قاب های خیلی بزرگ هم استفاده کنند، اشتباه نکرده اند. اگر از بعضی نکات بهره ببرید قطعا انتخاب بهتری خواهید داشت. اگر صورتی به اجزای کوچک دارید، سعی کنید از عینک های با قاب بزرگ دوری نمایید. اگر مو هایتان چتری شکل است، عینک ریز گرد را کنار بگذارید.


عینک برای صورت های مربعی


اگر ارتفاع صورت با اندازه دو استخوان گونه تقریبا برابر باشد، صورت فرد حالت مربعی دارد. ساندرا بولاک چنین صورتی دارد. به این صورت ها عینک های منحنی می آیند. جذابیت این عینک ها زیاد است. این عینک ها به چهره افراد، حالت متوازنی می دهند. این گونه افراد معمولا دارای گونه های بزرگی هستند. بنابراین عینک های آن ها باید بیش از حد بر روی صورت بایستد.


عینک صورت های گرد


کیت وینسلت یکی از هنرپیشگان مشهور هالیوودی است که صورت او گرد می باشد. برای این افراد، عینک های زاویه دار بسیار مناسب است. آن ها می توانند از عینک های با خطوط فریم صاف استفاده نمایند. عینک های مربع و مستطیل انتخاب خوبی هستند. البته به اندازه ی اجزای صورت نیز توجه داشته باشید. در صورت داشتن چشم های بزرگ، عینک ریز را کنار بگذارید.


عینک صورت های قلبی


صورت جنیفر لاوهویت حالت قلبی دارد. چنانچه در این صورت ها دقت کرده باشید، اندازه پیشانی از چانه بزرگ تر است. بنا بر این باید حالت متضاد استفاده نمایید. عینک های خلبانی بسیار مناسب می باشند. برای این صورت ها، عینک های گرد یا چند ضلعی خیلی می آیند.


عینک صورت های مستطیلی


در صورتی که ارتفاع صورت، کوچکتر از فاصله میان دو استخوان گونه باشد، به این صورت مستطیلی می گویند. صورت نیکی تایلور مستطیلی است. در این نوع صورت، استخوان های گونه برجستگی زیادی دارند و بینی ها بزرگ هستند. عینک های خلبانی برای این صورت ها بسیار مناسب هستند. اگر از این عینک ها استفاده کنید، صورت شما دیگر کشیده نخواهد بود و دارای فرم مناسبی می شود. انتخاب دیگر برای این چهره ها این است که اگر از عینک های مربعی استفاده می کنید، سعی کنید که فریم بزرگی نداشته باشند. در این صورت به چهره شما خیلی می آیند.
 

مولف: ف.ب

کد: 50018633

زمان انتشار: پنج شنبه 29 فروردین 1398 07:39 ب.ظ

منبع: www.idealoptic.ir

تعداد نمایش: 1740

اطلاعات تماس


آدرس :تهران میدان فاطمی میدان گلها خیابان کاج شمالی پلاک 134/1
تلفن : 02188976617
پست الکترونیکی (ایمیل) : idealoptic1@gmail.com
 

تمامی حقوق محفوظ است و استفاده از محتوا تنها با اجازه نامه کتبی و درج لینک منبع مجاز می باشد.